Про компанію

Про компанію

ТзОВ "Тектум Фірмум" вiдома на вiтчизняному ринку будiвельних матерiалiв з1998 року. Компанiя реалiзує покрiвельнi матерiали (черепиця, керамiчна черепиця) провiдних європейських виробникiв. 

Асортимент будiвельних матерiалiв, якi ми пропонуємо, досить великий. Насамперед, це натуральна черепиця (керамiчна черепиця) виробництва таких вiдомих виробникiв, як:


Продукцiя зазначених компанiй - це високоякiснi покрiвельнi матерiали, що дарують комфорт та затишок у Вашому домi. Керамiчна черепиця - це європейська якiсть, перевiрена часом. Ви  можете бути впевненi, що з нашою продукцiєю Ваш будинок не тiльки буде красивим, але й стiйким i мiцним.

Наша компанiя намагається задовольняти будь-якi побажання своїх клiєнтiв. Через те починаючи з 2008 року компанiя пропонує продаж сланцевого покриття вiд вiдомого виробника Theise-Boger (Нiмеччина), продукцiя якого - це вишукана покрiвля для справжнiх аристократiв. Сланець - це матерiал, що народжується у надрах землi. Вiн на протязi багатьох рокiв захищає Ваш дiм вiд непогоди.

Потрiбно розумiти, що сучасний дах - це складна технологiчна будiвля. i її оформлення бажано довiряти лише професiоналам. Архiтектори компанiї "Тектум Фірмум" детально прорахують план Вашого даху та зможуть надати кориснi поради щодо його конструкцiї  та спорудження. 

Керамiчна черепиця вiд нашої компанiї - це великий вибiр продукцiї як за формами, так i за кольором. Завдяки цьому Ви зможете втiлити усi Вашi побажання щодо вигляду покрiвлi Вашого будинку.

"Тектум Фірмум" має представництва по усiй територiї Українi. У нас є також широка дилерська мережа, яка забезпечує якiсний сервiс у Вашому мiстi. Досить зателефонувати нам - i Ви зможете вирiшити будь-якi питання стосовно обладнання даху вашого будинку.

Наші акції та новини

Контакти

Адреса:

м. Львів, пр. Червоної Калини,62а

Телефон:

+38 (050) 911  09  80

Електронна пошта:

tectum.in.ua@gmail.com