BRAAS

BRAAS

BRAAS

 

 

 

 

Rubin9vRubin13vSmaragdTurmalinGranat 13V

 

 

 

 

 

 

Завантажити прайс-лист тут

Компанія BRAAS бере свій початок з 1953 року, коли німецький інженер-підприємець Рудольф Браас та англійська фірма Redland заснували спільне підприємство з виготовлення цементно-піщаної черепиці.

З 2007 року компанія BRAAS стала невід`ємною частиною великої міжнародної корпорації Monier Group, що об`єднала в собі провідних виробників покрівельних матеріалів по всьому світу: 130 заводів в 33 країнах світу (цементно-піщана черепиця - 75 заводів, керамічна черепиця - 19, покрівельні аксесуари - 6, комини - 25, та інші - 5).

Цілісна покрівельна система

Дах складається із великої кількості елементів, кожний з яких виконує свою важливу функцію. Тільки тоді, коли всі елементи будуть ретельно узгоджені між собою, вони дадуть бажаний ефект: довготривалий захист, максимальну безпеку, красу та цілісність. А великий вибір відбірних елементів і оригінальних покрівельних аксесуарів зроблять Ваш дах - дахом BRAAS.

Цементно-піщана черепиця. Черепиця, яку звикло завдяки своїм властивостям називають "бетонна" чи "натуральна" черепиця. Це кращий вибір для тих хто особливо цінує безпеку і довговічність. Виключно стійка до значних температурних перепадів, не піддається деформації, а з часом, як і бетон стає ще більш міцнішим.

Керамічна черепиця.  Черепиця перевірена протягом століть, до сьогоднішнього дня є синонімом краси та природнього захисту. Керамічна черепиця BRAAS виготовляється з глини, висока якість якої прирівнюється з властивостями лікувальної глини. Вона захоплює багацтвом кольору і форм, завдяки яким Ви можете надати своєму даху індивідуальних характер у відповідності з Вашим смаком і задумом.

 

 

Наші акції та новини

Контакти

Адреса:

м. Львів, пр. Червоної Калини,62а

Телефон:

+38 (032) 295 12 69(70)   

Електронна пошта:

tectum.in.ua@gmail.com