CREATON

CREATON

Creaton

 

 

 

 rapidoratiotytaniabalancepremionharmoniefutura

 

 

 

 

 klassik_biberdominooptima

 

 

 

 

Завантажити прайс-лист тут

Компанія Creaton - один з найбільших виробників керамічної черепиці.
Протягом року на семи підприємствах компанії виготовляється близько 160 млн. черепиць.
Стартувала компанія в 1992 році, коли дві авторитетні німецькі компанії Берхтольд, з міста Вертінген фірма яка з 1884 року спеціалізувалася на відпалі цегли, і компанія Отт, яка напротязі багатьох десятиліть виготовляла цеглу в місті Аутенріде, - створили компанію CREATON.
CREATON виготовляє близько 1000 різних варіантів форм та кольорів керамічної черепиці. Жоден інший виробник не може похвалитися таким різноманіттям. Завдяки високій якості черепиця прослужить більше століття, якщо вона змонтована спеціалістами по технології компанії CREATON. Підтвердженням цього є офіційна  50-річна гарантія на продукцію. Кольорова гама налічує більше ста відтінків, спеціально розроблена лабораторією Гарньє по замовленню компанії CREATON. 25 моделей черепиці дозволяють задовільнити найвибагливіший смак і втілити в життя найсміливіші задуми архітекторів та дизайнерів. Поряд з черепицею пропонується великий вибір добірних елементів. Підкреслити індивідуальність даху домопожуть гребеневі прикраси, що виготовляються фірмою "Мануфактур" в Німеччині спільно з компанією CREATON. Постійні дослідження допомагають вдосконалювати матеріал та пропонувати новинки на ринку. Одне із останній нововведень покриття "Finesse", яке надійно захищає черепицю від старіння, відкладання моху, перепадів температури і підвищеної вологи.  Завдяки серійному виробництвучерепиці досягнуто унікальне співвідношення ціна-якість, що дозволило продукції CREATON бути доступною для споживача. Екологія займає центральне місце у виробництві черепиці CREATON. Починаючи з умов праці робітників і закінчуючи продукцією, що випускається, - відповідають найвищим екологічним нормам Європи.

Переваги керамічної черепиці CREATON:

  • Надійність. На виробництві CREATON використовуються жорсткі стандарти якості, а культура виготовлення орієнтована на надання клієнтам найкращої черепиці. Це дозволяє гарантувати надійність продукції для покупців.
  • Довговічність.
  • Великий асортимент. Величезний вибір моделей та кольорів черепиці гарантують, що жоден задум власника чи архітектора не залишеться не реалізованим. Такого асортименту немає в жодного виробника черепиці.
  • 50 років гарантії. Великі інвестиції в нові технології і постійне збільшення кількості своїх заводів дозволяють цьому виробнику впевнено дивитися в майбутнє. Компанія не сумнівається в якості своєї продкції і саме цьому дає гарантію на свою продукці. 50 років.
  • Повна комплектація CREATON виготовляє увесь спектр необхідних керамічних комплектуючих для монтажу красивої і надійної покрівельної системи.

 

Наші акції та новини

Контакти

Адреса:

м. Львів, пр. Червоної Калини,62а

Телефон:

+38 (050) 911  09  80

Електронна пошта:

tectum.in.ua@gmail.com