Nelskamp

Nelskamp

Nelskamp

 

 

 

F10U nibraDS10 nibraD13F13R13S

 

 

 

 

 

Виробництво черепиці - Німеччина.

Завантажити прайс-лист тут

Керамічна чи глиняна черепиця - це класичний покрівельний матеріал з ттисячолітньою історією - більше половини похилих дахів - керамічні. Столітні традиції диктують моду - традиційні форми найбажаніші, їх імітують інші покрівельні матеріали. Ці класичні моделі асоціюються в нас зі словом "черепиця", вони - основа європейської покрівельної архітектури. NELSKAMP з 1926 спеціалізується на виготовленні керамічної черепиці. Продукція NELSKAMP проходить кілька етапів контролю і відповідають самим високим стандартам якості. Гарантія на черепицю 30 років. В широкому асортименті NELSKAMP Ви знайдете самі різноманітні кольори та форми, які поєднують традиційну якість та індивідуальний характер сучасної архітектури.

Продукція NELSKAMP виготовляється на самому сучасному в Європі обладнанні - завод в Гросс-Амменслебені випускає крупноформатну керамічну черепицю під маркою Nibra з 1997 року. Незважаючи на те що виробництво знаходиться в східній частині Німеччини, основна сировина  постачається по каналах зі західного району Вестервальд. Цей район століттями славиться бездоганною глиною. Якісна глина та сучасні технології виробництва дозволяють досягнути унікального результату - водопоглинання черепиці становить всього 2-2,5%, що збільшує стійкі характеристики матеріалу і збільшує термін служби даху.  Використовуючи суперсучасне обладнання , NELSKAMP виготовляє черепицю з ідеальною геометрією, яка при тому легша аналогів по масі. А модель Nibra F7 може вкладатися на дахи з нахилом 18 градусів - це дає можливість вкладати черепицю без суцільного шару гідроізоляції. В процесі виготовлення керамічної черепиці застосовується ефективна технологія високотемпературного відпалу, що надає черепиці особливу міцність. Застосування інноваційних технологій дозволило компанії NELSKAMP удосконалити процес відпалу черепиці : черепиця проходить обробку в печі довжиною 500 метрів - це дозволяє компанії NELSKAMP конкурувати в ціні з іншими виробниками, добиваючись при цьому бульш високої якості продукції.

Високі технології виробництва Новий високотехнологічний завод в місті Гросс-Аменслебен відзначений нагородами за охорону навколишнього середовища: система енергозбереження на цьому заводі не має аналогів. Якісна глина та сучасні технології виготовлення дозволяють досягнути унікального результату: водопоглинання становить всього 2,5%, що збільшує характеристики міцності та надійності, що збільшує термін служби. Завдяки відпалу при 1100 градусах все покриття, ангоби та глазурі, набувають надстійкість до природній наватнажень.

Великий вибір Рустикальних кольорів Якого кольору повинен бути дах? Як кольором одягу чи автомобіля ми виражаємо свою індивідуальність, так і поєднання кольору фасаду та даху нашої оселі розповідає про наш смак. Можливостей для самовираження достатньо. В программі керамічної черепиці NELSKAMP великий вибір кольорів, відтінків і поверхонь. Особливо хочеться відмітити колекцію рустикальних кольорів, які завдяки грі відтінків надають покрівлі свій особливий неповторний стиль та шарм. Найстаріший з шести заводів підприємства в місті Шермбек виготовляє класичні моделі F15 та D15 традиційного формату з витратою 14-15 штук на метр квадратнийю Ці моделі випускаються традиційних і штучно зістарених кольорів.

 

Наші акції та новини

Контакти

Адреса:

м. Львів, пр. Червоної Калини,62а

Телефон:

+38 (032) 295 12 69(70)   

Електронна пошта:

tectum.in.ua@gmail.com